Warto wiedzieć:

Królowa angielska chcąc zachęcić obywateli Wielkiej Brytanii do używania alternatywnych żródeł zasilania pojazdów, korzysta w swoim Rols Royce'ie z układu zasilania LPG.

Sami o sobie:

Firma F.H.U. Compact Marian Pietrański mieści się w Oświęcimiu przy ul. Różanej 14. Na rynku motoryzacyjnym usług działa od 1985 r. Działalność w branży Auto Gazu podjęła w 1991 r. będąc pionierską firmą na Podbeskidziu. Do sukcesów firmy Compact należy również wykonanie i uruchomienie dwóch pierwszych na Podbeskidziu stacji tankowania gazem L.P.G. Pioniersko uruchomione stacje działają do dnia dzisiejszego, pierwsza w Oświęcimiu przy ul. Fabrycznej, druga w Bielsku-Białej przy ul. Regera.
Jesteśmy Autoryzowanym serwisem firm:
  • Landi Renzo Polska
  • LTA Polonia Monika Wojtala -Kielce
  • Irene-Słupsk
  • AGS Polska –Wrocław
  • BRC Czakram- Tarnów
Firma F.H.U. Compact Marian Pietrański bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży Auto Gazu adaptuje pojazdy samochodowe do zasilania gazem L.P.G. opierając się na najnowszych urządzeniach i systemach wiodących w tej branży firm działających na rynku Auto Gazu.

Świadczymy usługi profesjonalnie i rzetelnie.

Należy również wspomnieć, że firma nasza od 1998r prowadzi usługi w branży klimatyzacji samochodowej w zakresie montażu, serwisowania, napełniania i dezynfekcji układów.


Bartłomiej i Marian PIETRAŃSKI ul. Różana 14, 32-600 Oświęcim, tel. (33) 844 45 42